• bilgi@erbaaesnaf.com
  • 0541 405 95 73
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
602 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ersin KORAL
  • ADRES: Cumhuriyet Mah. Gazi Blv. No: 75 ERBAA / TOKAT
  • TELEFON: 0 (356) 715 4829
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (356) 715 4829
  • WEB SİTESİ: http://www.koralyapi.com.tr
  • E-POSTA: info@koralyapi.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TOKAT
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Cumhuriyet Mah. Gazi Blv. No: 75 ERBAA / TOKAT

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Şirketimiz müteahhitlik işleri konusunda faliyetlerine Ersin KORAL tarafından 2010 yılında başlamıştır.Değişen zaman ve piyasa koşullarına ayak uydurarak faliyetlerine özel konut inşaatları ile büyümeye ve gelişmeye devam etmiştir. Günümüz ihale sisteminde özellikle anahtar teslimi götürü bedel işlerde, projeye hazırlanmak çok ciddi çalışma ve emek ister hale gelmiştir.Bünyemizdeki mühendislerimizin tüm detayların incelenmesi hassasiyeti doğrultusunda yaptığı kesin hesaba yönelik çalışmalarına,tedarikçi biriminin bulduğu en uygun şartlarında katılmasıyla en uygun ve gerçekçi bedeller ortaya çıkmaktadır.Özel inşaatlarda da yapılan fizibilite çalışmaları sonrasında projenin özellikle piyasanın taleplerini karşılayabilmesi doğrultusunda hazırlanıp uygulanarak müşteriye sunulması öngörülmektedir. Projenin uygulanması hem taahhüt hem de özel işlerde teknik şartnameler doğrultusunda sağlam yapı imal ve inşa etme anafikri ile yapılmaktadır.Kullanılan malzeme ve hizmetin kalitesinden ödün vermemek ve mevcut teknolojiyi en iyi şekilde kullanmakta şirketimizin uygulama aşamasında kalite kontrole gerekli hassasiyeti göstermesine kolaylık sağlamaktadır.Ayrıca proje uygulama esnasındaki iş güvenliği, kalite kontrol birimi tarafından titizlikle takip edilmektedir.

MİSYONUMUZ
Misyonumuzun en önemli bölümü her zaman en iyiyi en hızlı şekilde üretmek ve taahhüdünü yüklendiğimiz işlerde beklentileri iyi niyetli ve profesyonel bir yaklaşım sergilemek kaydıyla karşılanmasını sağlamaktır. Güveninizi sağlamak ve memnuniyetinizin menfaatlerimizin her zaman üstünde olması, yaşanabilecek problemlerin oluşmadan önlenmesi veya çözülmesi başarımıza giden yolu açacaktır. Amacımız koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu amaca uluşmak için mutlak gücümüz, eğitilmiş deneyimli ve sorumluluk duygusuna sahip uzman kadromuzdur.

VİZYONUMUZ
Her türlü alt ve üst yapı konusunda kalitesini ispatlamış ekiplerimizle her zaman ileriye bakarak çalışmak,sektörde oluşan yeniliklere ayak uydurmak,yeni fikirlere açık olmak proje uygulamasında işimizi en iyi şekilde yaparak sektörün öncü kuruluşları arasındaki yerimizi korumaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.