• bilgi@erbaaesnaf.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,107 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Emin AKBULUT
  • ADRES: FATİH SULTAN MEHMET MAH. 100. YIL BULV. DOSTLUK SOK. NO: 45 ERBAA / TOKAT
  • TELEFON: 0356 725 80 85
  • FAX: 0356 725 80 25
  • GSM: 0532 632 60 41
  • WEB SİTESİ: http://www.kardeluxe.com
  • E-POSTA: info@kardeluxe.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 19:00
SERVİS YERLERİ TOKAT
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

FATİH SULTAN MEHMET MAH. 100. YIL BULV. DOSTLUK SOK. NO: 45 ERBAA / TOKAT

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

Binaların gereksiz yük almadan, çevreyle uyumlu ve estetik görünüme sahip, %60’a varan oranlarda ısı tasarrufu sağlayan dekoratif dış cephe ısı yalıtım sistemleri ile iç cephe dekorasyonu için hazır kartonpiyer üretimi gerçekleştiren firmamız, genç ve dinamizme sahip kadrosuyla daha kaliteli, daha hızlı ve daha ekonomik ürünler sunmayı prensip edinmiştir.

Ülkemize paralel doğrultuda bölgemizde de yalıtımın önemi her geçen gün daha iyi anlaşılmaktadır. Bunu, yaygınlaşan toplu konut inşaatları ve artan doğalgaz kullanım oranları ile Avrupa Birliği’nin ilgili EN standartlarının kabul edilmesi, kullanıldığı takdirde %50’lerin üzerinde tasarruf sağlayan dış cephe ısı yalıtımını gerekli kılmıştır.

Dekoratif dış cephe ısı yalıtım sistemleri ile daha konforlu bir yaşam ortamı oluşturan, daha güzel ve yeni görünümü ile yapınıza değer katan, yalıtım ve estetiğin mükemmel uyumuna sahip kendini kısa sürede amorti edecek yapılara sahip olmanız için birçok ürün çeşitlerimizle hizmet vereceğiz.

Marka olmak için sağlam adımlarla kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hareket edecek olan firmamız, ileri teknoloji hassas cnc makinelerimizle kurduğumuz dekoratif yapı sistemleri imalathanesi ile piyasanın en kaliteli söve ve kartonpiyerlerini üreterek her ihtiyaca cevap veren lider firma olacaktır.


Misyonumuz

Müşteri beklentilerine odaklanmış bir mükemmellik anlayışı ile farklılaştırılmış tasarımlarla, kaliteli ve yüksek standartlara sahip ürünler ve hizmet sunmayı hedefleyen firmamız; hızla değişen ve gelişen talepleri en doğru, en kısa sürede karşılamayı amaçlamaktadır. Firmamız, dekoratif yapı sistemleri konusunda edineceği bilgi ve tecrübeleri, çevreye saygılı ve koruyucu çalışmaları, dinamik ve yenilikçi bir anlayışla sunacaktır. Sahip olunan yönetim anlayışı ile bölgede lider, bölge ekonomisinde etkin ve saygın bir yer edinmeyi ilke edinmekteyiz.

Vizyonumuz

Yaptığımız her işe farklı bir gözle yeniden bakarak, yapabileceklerimizin neler olduğunu gösteren firmamız; sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile başta çalışanlarımız olmak üzere, sektörümüzde, bölgemizde bir değer ifade edebilmek amacımızdır. İnsan kazanmak ve değer kazandırmak, tüm çabamız bunun için…

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.